Путін запевнив, що мова про приєднання України до Митного союзу не йде

20 грудня 2012 в 10:46
Володимир Путін заявив, що поки Україна не знайде компроміс з МС, українські виробники не зможуть отримувати квоти на збут у РФ низки товарів. Але заявки на приєднання до союзу Москва від Києва не отримувала.
o_oputin.jpg
Вести.ру

Мова про приєднання України до Митного союзу не йде, заявив президент Росії Володимир Путін під час великої прес-конференції в Москві 20 грудня.

За словами Путіна, для цього необхідна була б офіційна заявка на приєднання до МС від Києва. "Такої заявки немає", - підкреслив він. При цьому Путін не уточнив, чи хотіла б Москва такого розвитку подій.

Російський президент пов'язує необхідність знайти компромісне рішення щодо МС з тим, що Україні стає важче вирішувати питання, пов'язані з виходом на російський ринок.

Зокрема, якщо раніше РФ видавала певні квоти на ряд товарів (як приклад Путін назвав трубну промисловість і кондитерські вироби), то тепер, за його словами, ці рішення перейшли до "наднаціонального органу".

"Зараз ми не даємо потрібних Україні квот. Наші українські колеги до якогось часу думали, що ми жартуємо. Але це не жарти", - зазначив Путін.

Тому, заявив він, в Києві зараз шукають такі форми співпраці з МС, які були б прийнятні для України, але вписувалися б у ті норми, які були покладені в основу цього інтеграційного об'єднання.

Нагадаємо, 18 грудня мав відбутися робочий візит президента України Віктора Януковича до Російської Федерації, однак в останній момент він був перенесений.

За даними джерел українських ЗМІ, Київ і Москва повинні були підписати документи щодо умов приєднання України до окремих положень статуту Митного союзу. Однак сторони так і не досягли згоди, тому зустріч президентів була відкладена.

Читайте також:

Кремль продовжує обіцяти Україні мільярди доларів за вступ до Митного союзу

Москва розраховує, що через два роки Україна буде в Митному союзі

Азаров хоче взаємодіяти і з Митним союзом, і з ЄС

Клінтон підозрює, що під маркою Митного союзу Росія запускає процес «радянізації»

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...