Топ Новини

Путін закликав Україну зняти бар'єри на шляху капіталів

7 червня 2011 в 15:44
Російська Федерація (РФ) і Україна повинні зняти бар'єри на шляху взаємного руху капіталів і підтримати взаємні довгострокові інвестиції в економіки двох країн.
putin_.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Таку думку висловив прем'єр-міністр РФ Володимир Путін на засіданні комітету з питань економічного співробітництва Росії і України у вівторок, 7 червня.

В.Путін підкреслив, що для бізнесу двох країн нові можливості відкрило б більш активне підключення України до багатосторонніх інтеграційних проектів, перш за все до Митного союзу РФ, Білорусі і Казахстану і Єдиного економічного простору. «М'яч зараз на українській стороні. Потрібно все подивитися і зважити, і якщо з української сторони буде політична воля щодо вступу до цих проектів, то ми будемо це тільки вітати. Росія готова до того, щоб Україна підключилася до цих питань більш активно», - сказав він.

В.Путін також повідомив, що до засідання комітету він провів зустріч з прем'єр-міністром України Миколою Азаровим у форматі «один на один». Під час зустрічі було обговорено широке коло тем російсько-українських відносин.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...