Топ Новини

Путін вимагає активніше піарити Митний союз на міжнародному рівні

23 квітня 2012 в 13:27
Митний союз і Єдиний економічний простір потребують широкого міжнародного визнання, вважає прем'єр Росії.

Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін заявляє про необхідність забезпечення широкого міжнародного визнання Митного союзу (МС) і Єдиного економічного простору (ЄЕП).

"Розвиваючи інтеграцію, ми повинні відштовхуватися від запитів бізнесу, учасників економічного життя. Наше завдання - зробити так, щоб підприємці, громадяни наших країн змогли повною мірою скористатися перевагами спільного простору. Особливу увагу слід приділити позиціонуванню Митного союзу і ЄЕП у світі. Забезпечити широке міжнародне визнання цих об'єднань в якості рівноправних партнерів з діалогу", - сказав Путін.

Путіну кортить втягнути Україну якщо не в Митний союз, то в єдиний економічний простір

Він підкреслив, що всі ці кроки мають забезпечити сприятливі умови для створення Євразійського економічного союзу, і висловив надію на те, що цей союз стане потужним полюсом глобального розвитку, "привабливим для сусідів".

Як відомо, Москва запрошує Київ до Митного союзу і Євразійського союзу, обіцяючи після вступу значну вигоду, в тому числі, і внутрішні російські ціни на енергоносії, тобто, російський газ. Однак Київ пропонує співпрацю з МС у форматі три плюс один. За словами президента України Віктора Януковича, можливість вступу Києва в МС буде залежати від результатів його роботи.

Читайте також:

Путін мріє про Митний союз від Атлантики до Тихого океану


Росія зайнялася реформуванням Митного союзу і все ще розраховує заманити Україну

Порошенко має намір знайти механізм, що виключає «торгові війни» з країнами Митного союзу

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...