Топ Новини

Путін вірить, що "Газпром" вирішить суперечку з Єврокомісією "без втрат"

10 вересня 2012 в 07:04
Президент РФ Путін дуже розраховує на те, що в ході "ділового та доброзичливого" ​​діалогу між російським газовим монополістом і Єврокомісією вдасться вийти з ситуації "без втрат для обох сторін".
gazprom_w750_dsc_4127_1.jpg
gazprom.ru

Президент Росії Володимир Путін розраховує, що суперечні питання в діалозі між Єврокомісією і "Газпромом" вдасться вирішити "без втрат".

"Дуже розраховую на те, що нам в ході ділового і доброзичливого, хочу це підкреслити, діалогу між господарюючими суб'єктами та Єврокомісією вдасться вийти з цієї ситуації - розслідування, розпочатого Єврокомісією щодо "Газпрому" - без втрат для обох сторін", - сказав він.

- Єврокомісія почала антимонопольне розслідування проти «Газпрому»

Нагадаємо, Єврокомісія почала формальну стадію антимонопольного розслідування діяльності Газпрому в Євросоюзі, організація повідомила 4 вересня. Розслідування зачіпає сьогодні вісім держав: Польщу, Чехію, Словаччину, Угорщину, Болгарію, Естонію, Литву і Латвію. Однак в ЄК не уточнюють, які роки роботи компанії будуть перевірятися.

У відповідь на це, в Росії вже прозвучали думки, що розслідування направлено на те, щоб просто знизити ціну на російський газ.

Варто відзначити, що в 2001 році «Газпром» став найприбутковішою компанією в світовій економіці. За вказаний період російсько компанія отримала прибуток у розмірі 44 мільярди 459 мільйонів доларів.

Читайте також:

Єврокомісія обшукала офіси імпортерів «Газпрому»

Стокгольмський арбітраж створив прецедент, який може допомогти Україні в газових переговорах з РФ


«Газпром» готовий припинити постачання газу до Польщі, Україна — на черзі

«Газпром» позбавили монополії в Литві

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...