Путін прогнозує відтік капіталу з Росії за підсумками 2011 року на рівні млрд

27 грудня 2011 в 14:30
Відтік капіталу з Росії за підсумками 2011 року складе близько 80 млрд дол. Про це повідомив прем'єр-міністр РФ Володимир Путін на засіданні уряду.
putin_.jpg
premier.gov.ru

За його словами, це збігається з поточним офіційним прогнозом Мінекономрозвитку і краще за похмурі прогнози нового голови Мінфіну Антона Сілуанова, який припустив, що до кінця року даний показник може перевищити 85 млрд дол.

«Звичайно, нам потрібно покращувати інвестклімат у країні. Це зрозуміло, цим ми займаємося. Але треба бути об'єктивним і розуміти, що відбувається у світовій економіці: стискається ліквідність провідних економік світу і гроші з ринків, що перетягуються до себе додому», - сказав глава російського уряду.

Ще однією причиною відтоку капіталу В.Путін назвав той факт, що російські великі компанії шукають можливість розміщуватися там, де вони будуть відчувати себе у безпеці. «У цьому немає нічого незвичайного. При цьому багато коштів повертається у нашу економіку. Думаю, що наступного року так і буде», - зазначив прем'єр.

Підводячи підсумки року, голова уряду повідомив, що профіцит федерального бюджету РФ в 2011 році складе 0,8-0,9% від ВВП.

В.Путін також відзначив, що у 2011 році вдалося знизити нафтогазовий дефіцит бюджету, який складе 9,8% ВВП проти 12,6% ВВП у 2010-му.

Тим часом очікується, дефіцит бюджету РФ у 2012 році складе 1,5% ВВП, або 876,6 млрд руб., при середньорічній ціні на нафту марки Urals в розмірі 100 дол./бар.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...