Путін підрахував втрати російських металургів через обмеження в Україні

16 липня 2012 в 18:05
Щоб змінити ситуацію, підкреслив Путін, необхідно активніше використовувати потенціал СОТ, "повноцінним членом якого Росія вже практично стала".
putin.jpg
uainfo.censor.net.ua
Президент Росії Володимир Путін поставив завдання використовувати потенціал Світової торгової організації для виправлення ситуації в сфері російського експорту металопродукції - через обмежувальні заходи російські компанії щорічно втрачають до 2 мільярдів доларів.
 
"У різних країнах щодо російської металопродукції діє понад 20 обмежувальних заходів, зокрема в США, країнах ЄС, Мексиці, Туреччині, Індонезії, Китаї, Таїланді і, на жаль, в Україні. Через це наші компанії щорічно втрачають від 1,5 до 2 мільярдів доларів", - заявив Путін на нараді з розвитку чорної металургії.
 
Щоб змінити ситуацію, підкреслив Путін, необхідно активніше використовувати потенціал СОТ, "повноцінним членом якого Росія вже практично стала".
 
Він підкреслив, що російські компанії повинні забезпечити конкурентоспроможність продукції на зовнішньому ринку, і, перш за все, за рахунок високої якості та широкої номенклатури продукції, ефективної логістики, чіткого дотримання термінів і обсягів постачання.
 
Читайте також:
 
 
 
 
 

 

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...