Топ Новини

Продажі квартир у київських новобудовах зросли більш ніж удвічі

26 листопада 2012 в 09:59
Забудовники залучають покупців зниженням розцінок, знижками і безпроцентною розстрочкою. Але поки пропозиція перевищує попит як мінімум удвічі.
zhil
tovstyzhenko.com

У 2012 році продажі квартир у новобудовах зросли більш ніж удвічі. Так, якщо у жовтні минулого року в Києві забудовникам вдалося реалізувати близько 700 квартир, то за аналогічний період 2012 року - 1,7 тис. квартир.

Як пише «Деловая столица», ажіотаж на ринку багато в чому спровокували самі забудовники, знизивши на хвилі рецесії свої розцінки.

Середня вартість квадратного метра впала з 2,6 тис. до 1,4 тис. доларів, що змусило покупців по-новому поглянути на новобудови, які здавалися до кризи недоступними.

Крім того, підрядники активно заманювали потенційних покупців різними акціями, починаючи від знижок і закінчуючи безпроцентними розстрочками, які можна було отримати навіть на житло у будинках, які вже здано в експлуатацію. А кредити на купівлю квартир в новобудовах видають під 16% річних, тоді як на вторинне житло - під 20-25%.

Розігрівши ринок, забудовники вже почали підвищувати ціни на найдоступніше житло. У жовтні як мінімум десяток столичних новобудов вже провели індексацію відповідно до росту валютного курсу, підвищивши ціни на 500-700 грн./кв.м.

Втім, за даними експертів, пропозиція зараз перевищує попит як мінімум удвічі. Фахівці прогнозують, що в 2013 році, на відміну від нинішнього, нового сплеску будівельного буму в столиці не передбачається.

Читайте також:

Поради юриста: не планувати на січень угод з нерухомістю

Замість книжкового ринку на Петрівці побудують торговельний центр

Грошей від продажу найдорожчої квартири в Києві вистачить на покупку 400 найдешевших

Ринок нерухомості: аукціони повертаються

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...