Топ Новини

Продаж ОПЗ може відбутися в кінці року – Білоус

11 квітня в 16:42

Успішній приватизації заводу буде сприяти вдала ринкова кон'юнктура, вважає глава ФДМ, що йде у відставку.

ОПЗ припортовый завод
Білоус сподівається на успішний продаж ОПЗ
opz.odessa.net
Фонд державного майна заново запустив підготовку до приватизації Одеського припортового заводу і розраховує на його успішний продаж під кінець 2017 року, заявив глава ФДМ Ігор Білоус.

"Ми запустили процес, будемо обирати нового радника. І я думаю, що на другу половину, під кінець року може відбутися продаж. Це пов'язано насамперед з кон'юнктурою світового ринку хімічної продукції, тобто аміаку і карбаміду. Ми зараз спостерігаємо невелике пожвавлення цього ринку. З точки зору стратегії цій галузі пожвавлення буде відбуватися і далі, аж до 2022 року", – зазначив він.

Читайте також: Гройсман хоче змінити закон про приватизацію

Як відомо, Фонд держмайна не зміг продати ОПЗ 18 липня 2016 року, оскільки жодна компанія не подала заявку для участі в конкурсі зі стартовою ціною 13,175 млрд грн ($ 525 млн). Послухавшись МВФ і ЄБРР уряд України знизив стартову ціну ОПЗ в 2,5 рази - до 5,16 млрд грн (близько $ 200 млн), і продовжило термін приватизації заводу. Однак конкурс з приватизації ОПЗ не відбувся через відсутність заявок від компаній, які раніше виявляли інтерес до купівлі підприємства.

7 грудня 2016 року прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що невдалий повторний конкурс з продажу Одеського припортового заводу продемонстрував нездатність керівництва Фонду держмайна управляти державним майном. "Я б позвільняв всіх, хто управляє Фондом держмайна України. Якби це були мої повноваження, всі були б вже звільнили", - заявив Гройсман.

Напередодні повідомлялося, що голова Фонду держмайна Ігор Білоус подав заяву про звільнення з займаної посади.

За матеріалами: 112 Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...