Топ Новини

«ПриватБанк»: обмежень на зняття готівки в банкоматах немає і не було

3 липня 2012 в 09:57
В банкоматах «Приватбанку» були введені зміни у процедуру зняття готівки за картками VISA інших українських банків. Оскільки дані зміни викликали нерозуміння, процедура зняття готівкових знову стала звичайною для всіх клієнтів.
bankomat.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Минулого тижня у різних ЗМІ з'явилася інформація про те, що банкомати «Приватбанку» не видають за картками платіжної системи Visa інших українських банків суму понад 100 гривень. Насправді виявилося, що ніяких обмежень немає й не було.

«Перш за все оновлення взагалі не зачіпали власників карток «Приватбанку» всіх платіжних систем і власників карток MasterCard будь-яких емітентів, а також власників будь-яких карток не українських банків. Не торкнулися зміни і наших зарубіжних гостей».

«У банкоматах «Приватбанку» були введені зміни у процедуру зняття готівки за картками VISA інших українських банків, - говорить заступник голови правління найбільшого українського банку «ПриватБанк» Олег Гороховський. - Дані зміни були введені у зв'язку з введенням нової політики міжбанківській тарифікації платіжної системи Visa, які платіжна система, очевидно ввела під тиском великих російських банків, які не мають розвинених банкоматних мереж, але активно працюють на українському ринку пластикових карток.

Суть змін була в наступному:

Для зняття у банкоматі ПриватБанку суми понад 100 гривень клієнтам з картками VISA інших українських банків необхідно було ввести пін-код двічі (при середній сумі зняття 200 грн). Якщо ж клієнт хотів зняти 500 гривень, то він вводив пін 5 разів.

Оскільки дані зміни викликали нерозуміння як серед ЗМІ так і клієнтів, нами були проведені консультації з НБУ і процедура зняття готівкових знову стала звичайною для всіх клієнтів.

Особливо хочу підкреслити, що політика тарифікації платіжної системи VISA операцій зі зняття готівки в банкоматах банків, відмінних від банку, що випустив картку, однозначно призведе до уповільнення темпів зростання банкоматної мережі у країні і погіршить сервіс, що надається банками клієнтам-власникам карток».

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...