Топ Новини

Приватбанк здійснює всі платежі без обмежень

21 грудня 2016 в 12:57

У прес-службі Приватбанку стверджують, що всі обмеження на платежі через банк зняті.

Приватбанк
Клієнтам Приватбанку дозволили користуватися своїми грошима
Приватбанк
Приватбанк з 21 грудня проводить всі операції з рахунками юридичних осіб в звичайному режимі без обмежень.

"Також у звичайному режимі банк обслуговує фізичних осіб - мережа відділень та терміналів самообслуговування банку приймають платежі без обмежень, банкоматна мережа Привабанк завантажена готівкою, збої у роботі банкоматів з технічних причин не перевищують 7% від загальної кількості працюючих АТМ", - йдеться в повідомленні прес-служби Приватбанку.

За даними прес-служби 20 грудня Приватбанк обробив понад 775 тис. платежів юридичних осіб і підприємців. Платежі проводилися до 22:00. При цьому Державна фіскальна служба України повідомила, що не буде штрафувати платників податків - клієнтів Приватбанку - за можливі порушення строків перерахування податкових зобов'язань до бюджетів у період 19-20 грудня 2016 року.

Читайте також: НБУ оцінив вплив націоналізації Приватбанку на інфляцію і девальвацію

Нагадаємо, що 19 грудня Приватбанк на добу призупинив виконання платежів юридичних осіб.

Кабінет міністрів України 18 грудня ухвалив рішення про націоналізацію Приватбанку.

Згідно з рішенням, Міністерство фінансів викупить 100% його акцій за 1 грн. Після цього Мінфін візьме участь у капіталізації банку шляхом придбання акцій додаткової емісії. Кабмін також доручив Мінфіну випустити облігації внутрішньої державної позики (ОВДП) у розмірі до 116,8 млрд грн терміном обігу до 15 років і процентною ставкою доходу на рівні не вище 10,5% річних з подальшим внесенням їх від імені держави в оплату за акції додаткової емісії Приватбанку.

Слідкуйте за останніми новинами про перехід найбільшого банку України у власність держави -Націоналізація Приватбанку: головне.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
2 коментаря
  • Vasil Maximenko 21 декабря, 14:22 Влада,знову дурить НАРОД УКРАЇНИ ! 21,12,2016 р., м. Черкаси відділення по бул. Шевченка,305, депозит після закінчення, по СМС, не видали. Довіри не має,до влади яка має, НАРОД УКРАЇНИ, за дурнів... Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • NG1958 21 декабря, 13:22 Приватбанк остановил работу многих предприятий тем, что заблокировал возможность пользоваться своими денежными средствами с текущич депозитов Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...