"Приватбанк" відновив усі платежі корпоративних клієнтів

20 грудня 2016 в 15:10

Для проведення оплати всіх податків і зборів і, щоб уникнути штрафів, операційний день у вівторок буде продовжений.

Приватбанк_2
"Приватбанк" відновив платежі фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб
phl.com.ua
"Приватбанк" відновив проведення платежів корпоративних клієнтів та інших суб'єктів господарювання незалежно від дати надходження коштів на рахунки, говориться в повідомленні банку.

"ПриватБанк відновив платежі фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, як і передбачалося. Тільки що пройшов перший платіж. Всі платежі ініційовані вчора будуть виконані сьогодні", – підтверджує цю інформацію Міністерство фінансів.

Зазначається, що для проведення оплати всіх податків і зборів і, щоб уникнути штрафів операційний день у вівторок буде продовжений.

"За всіма своєчасно створеним податкових платежів корпоративних клієнтів, незалежно від часу їх фізичної оплати, штрафні санкції застосовуватися не будуть", – зазначається також у повідомленні "Приватбанку".

Читайте також: "Приватбанк" заморозив залишки на рахунках та картах корпоративних клієнтів

Раніше "Приватбанк" на добу, 19 грудня, припинив виконання платежів юридичних осіб.

Кабінет міністрів України на засіданні у неділю, 18 грудня, ухвалив рішення про націоналізацію ПАТ "Приватбанк".

Нагадаємо, що раніше повідомлялося про те, що Кабмін готується до націоналізації "Приватбанку". Також повідомлялося, що бізнесмен Ігор Коломойський та інші акціонери "Приватбанку" погодилися з необхідністю його націоналізації.

Експерт Економічного дискусійного клубу Євген Олейніков раніше заявив DT.UA , що націоналізація "Привату", щоб не викликати обвал національної банківської системи, потребує коштів у сумі, порівняної з сумою зобов'язань банку, тобто близько 230 млрд грн. За даними НБУ, частка додатковогокредитного ризику "Приватбанку" становить 96,6 мільярдів гривень.

Детальніше про сценарії та проблеми можливої націоналізації "Приватбанку" читайте в статті Юлії Самаєвої ""Приват" — держава: за хід до мату" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

За матеріалами: Інтерфакс-Україна , DT.UA ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
3 коментаря
  • Vasil Maximenko 21 декабря, 14:16 Теж саме що і у В.Путенка. Сьогодні 21,12,2016р. м. Черкаси ,бульвар Шевченка,305 прийшов по СМС, по гроші, після закінчення депозиту... І ФІГ ВАМ... Ми нічого не знаєм, і гроші не видаєм. А, Гонтарєва, всим громадянам БРЕШЕ, що не має проблеми з вкладами фізичних осіб.... Д. Ольховський, то НАРОД УКРАЇНИ, лох... ? Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • Володимир Путенко 20 декабря, 20:09 В п’ятницю 16.12.2016 закінчився термін дії депозиту, договір щодо якого з Приватбанком (центральне відділення у м. Хмельницькому) уклала дружина. В той же день вона написала і зареєструвала заяву про непродовження дії цього депозиту і замовила гроші (обіцяли розпочати видавати в понеділок 19-го). В понеділок каси вже не працювали, сказали прийти у віторок, тобто сьогодні. Сьогодні та сама менеджер, яка в свій час агітувала за цей депозит та продовження попередніх термінів його дії, сказала (цитую майже дослідно), що «…вони тепер вже Нацбанк, а Нацбанк ніякого відношення до вкладів людей в Приватбанку не має…». Нічого конкретного щодо повернення грошів сьогодні так і не сказали. То яка ж тепер у пересічних громадян буде довіра до банківської системи в Україні та до української влади, верхівка якої заради власної користі просто руйнує Україну? Чи знайдуться тепер такі «дурні» особи віком до 35 років, які будуть робити внески у пенсійні фонди, як це належить робити з 01.01.2017р.?
    Дмитро Ольховський 20 декабря, 22:51
    Володимире, не варто розганяти хвилю, все вам повернуть, причому в найближчий час і в повному обсязі. А те, що вам сказала оператор - повна маячня (щоправда, у мене є сумніви, що вона могла так сказати). Так що заспокойтесь, зберіть залишки нервів і трошки почекайте, поки паніка серед населення пройде і ситуація стабілізується. Адже всі зобов'язання Приватбанку перед клієнтами залишились без змін після націоналізації, яка вже завтра завершиться.
    Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 27.63
EUR 29.52
Останні новини