Топ Новини

"Приватбанк" відновив усі платежі корпоративних клієнтів

20 грудня 2016 в 15:10

Для проведення оплати всіх податків і зборів і, щоб уникнути штрафів, операційний день у вівторок буде продовжений.

Приватбанк_2
"Приватбанк" відновив платежі фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб
phl.com.ua
"Приватбанк" відновив проведення платежів корпоративних клієнтів та інших суб'єктів господарювання незалежно від дати надходження коштів на рахунки, говориться в повідомленні банку.

"ПриватБанк відновив платежі фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, як і передбачалося. Тільки що пройшов перший платіж. Всі платежі ініційовані вчора будуть виконані сьогодні", – підтверджує цю інформацію Міністерство фінансів.

Зазначається, що для проведення оплати всіх податків і зборів і, щоб уникнути штрафів операційний день у вівторок буде продовжений.

"За всіма своєчасно створеним податкових платежів корпоративних клієнтів, незалежно від часу їх фізичної оплати, штрафні санкції застосовуватися не будуть", – зазначається також у повідомленні "Приватбанку".

Читайте також: "Приватбанк" заморозив залишки на рахунках та картах корпоративних клієнтів

Раніше "Приватбанк" на добу, 19 грудня, припинив виконання платежів юридичних осіб.

Кабінет міністрів України на засіданні у неділю, 18 грудня, ухвалив рішення про націоналізацію ПАТ "Приватбанк".

Нагадаємо, що раніше повідомлялося про те, що Кабмін готується до націоналізації "Приватбанку". Також повідомлялося, що бізнесмен Ігор Коломойський та інші акціонери "Приватбанку" погодилися з необхідністю його націоналізації.

Експерт Економічного дискусійного клубу Євген Олейніков раніше заявив DT.UA , що націоналізація "Привату", щоб не викликати обвал національної банківської системи, потребує коштів у сумі, порівняної з сумою зобов'язань банку, тобто близько 230 млрд грн. За даними НБУ, частка додатковогокредитного ризику "Приватбанку" становить 96,6 мільярдів гривень.

Детальніше про сценарії та проблеми можливої націоналізації "Приватбанку" читайте в статті Юлії Самаєвої ""Приват" — держава: за хід до мату" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

За матеріалами: Інтерфакс-Україна , DT.UA ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
3 коментаря
  • Vasil Maximenko 21 декабря, 14:16 Теж саме що і у В.Путенка. Сьогодні 21,12,2016р. м. Черкаси ,бульвар Шевченка,305 прийшов по СМС, по гроші, після закінчення депозиту... І ФІГ ВАМ... Ми нічого не знаєм, і гроші не видаєм. А, Гонтарєва, всим громадянам БРЕШЕ, що не має проблеми з вкладами фізичних осіб.... Д. Ольховський, то НАРОД УКРАЇНИ, лох... ? Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • Володимир Путенко 20 декабря, 20:09 В п’ятницю 16.12.2016 закінчився термін дії депозиту, договір щодо якого з Приватбанком (центральне відділення у м. Хмельницькому) уклала дружина. В той же день вона написала і зареєструвала заяву про непродовження дії цього депозиту і замовила гроші (обіцяли розпочати видавати в понеділок 19-го). В понеділок каси вже не працювали, сказали прийти у віторок, тобто сьогодні. Сьогодні та сама менеджер, яка в свій час агітувала за цей депозит та продовження попередніх термінів його дії, сказала (цитую майже дослідно), що «…вони тепер вже Нацбанк, а Нацбанк ніякого відношення до вкладів людей в Приватбанку не має…». Нічого конкретного щодо повернення грошів сьогодні так і не сказали. То яка ж тепер у пересічних громадян буде довіра до банківської системи в Україні та до української влади, верхівка якої заради власної користі просто руйнує Україну? Чи знайдуться тепер такі «дурні» особи віком до 35 років, які будуть робити внески у пенсійні фонди, як це належить робити з 01.01.2017р.?
    Дмитро Ольховський 20 декабря, 22:51
    Володимире, не варто розганяти хвилю, все вам повернуть, причому в найближчий час і в повному обсязі. А те, що вам сказала оператор - повна маячня (щоправда, у мене є сумніви, що вона могла так сказати). Так що заспокойтесь, зберіть залишки нервів і трошки почекайте, поки паніка серед населення пройде і ситуація стабілізується. Адже всі зобов'язання Приватбанку перед клієнтами залишились без змін після націоналізації, яка вже завтра завершиться.
    Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...