Топ Новини

Присяжнюк обіцяє молочникам компенсувати наступного року до 70% витрачених коштів

4 листопада 2011 в 16:22
За словами очільника Мінагрополітики, наступного року ті, хто займається молочним скотарством, будуть отримувати компенсацію близько 70% витрачених коштів.

«Раніше було так: закінчив будівництво комплексу, здав його в експлуатацію, а потім тільки отримуєш компенсацію. Зараз ми будемо надавати компенсацію поетапно. Генеральний план зроблено – надали компенсацію, будівництво закінчено – компенсували, куплено телят – ще частину компенсації. Такий механізм державної підтримки стане більш ефективним. Окрім того, ми передбачаємо аграрний лізинг не тільки техніки, але й ферм і нетелів», - повідомив він.

За словами очільника Мінагрополітики, наступного року ті, хто займається молочним скотарством, будуть отримувати компенсацію близько 70% витрачених коштів.

Так, за його словами, держава буде компенсувати 7 грн. на кілограм живої ваги для закупівлі телят у населення, до 50% будівництва і реконструкції ферм будь-якого поголів’я, починаючи від 20. Також буде надаватися фінансування фермерам для будівництва невеликих ферм від 5 голів, компенсуватися до 50 закупівлю і лізинг доїльного обладнання, охолоджувачів для створення міні-ферм.

"Це досить великі кошти. Я переконаний, що це буде суттєвою підтримкою для аграріїв, що обов’язково дасть позитивні результати для аграрного сектору та економіки держави в цілому", - висловив впевненість М.Присяжнюк.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...