Топ Новини

Присяжнюк розповів, на що витратили китайський кредит

20 лютого 2013 в 12:41

Міністр агрополітики повідомив, що Україна освоїла перші $1,5 млрд китайського кредиту.

Перший транш у розмірі 1,5 млрд кредиту експортно-імпортного банку Китаю був використаний Україною згідно з угодою з китайською стороною. Про це повідомив міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк.

"Ми отримали ,5 млрд. Всі ці кошти використані на підтримку аграрного сектору. 8 млрд грн ми направили на форвардні закупівлі зерна, а 4 млрд грн - на постачання кукурудзи. Це наші зобов'язання за угодою", - повідомив Присяжнюк.

Міністр зазначив, що Зернова корпорація в рамках угоди планує 2 млн тонн зернових купити за форвардом і 2 млн тонн купити за спотом. "Закупівлю за форвардом ми починаємо на наступному тижні, а спотові постачання зараз узгоджуються з китайською стороною", - відзначив він.

Нагадаємо, Україна залучає на розвиток вітчизняного агросектору 3 млрд китайських коштів, згідно з меморандумом про співпрацю, підписаним Міністерством аграрної політики і продовольства України і Експортно-імпортним банком Китаю.

Читайте також:

Китай дає Україні 3-мільярдний кредит в обмін на кукурудзу

Янукович вважає нового лідера Китаю щирим другом України

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • роман 2 октября, 11:19 Вставай, страна огромная, Вставай на смертный бой С фашистской силой темною, С проклятою ордой! Пусть ярость благородная Вскипает, как волна,- Идет война народная, Священная война! Как два различных полюса, Во всем враждебны мы: За свет и мир мы боремся, Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...