Претензії російських ревізорів до українського сиру виникли через відмінності стандартів

30 березня 2012 в 15:15
Основні зауваження Росспоживнагляду стосуються розбіжностей у технології приготування сиру і «не стосується якості, а стосується нестиковок в законодавстві».

Фахівці Росспоживнагляду в результаті інспекції ТОВ «Гадячсир» (Полтавська обл.) не виявили слідів використання українськими сироварами рослинних жирів, повідомляє прес-служба Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України.

«Перевірка показала, що в українських сирах насправді немає пальмової олії. Під час інспекції «Гадячсиру» компонентів, що містять рослинні жири, не виявлено, і про це йдеться в акті робочої групи. На заводі виробляються насправді масло і твердий сир», - цитує Івана Бісюка прес-служба Держветфітослужби.

Бісюк зазначив, що основні зауваження Росспоживнагляду стосуються розбіжностей у технології приготування сиру і «не стосується якості, а стосується нестиковок в законодавстві».

«Ми згодні з тим, що у нас є відмінності в технології виробництва, і тим підприємствам, які хочуть експортувати свою продукцію на територію РФ, необхідно гармонізувати наші вимоги до виробництва сирів з російським законодавством», - сказав Бісюк, зазначивши, що українські підприємства розробляють план заходів щодо усунення розбіжностей.

Щодо проведення подальших перевірок українських підприємств, Бісюк відзначив, що «ми будемо продовжувати діалог, ми відкриті для подальшої роботи».

Як повідомлялося, комісія Росспоживнагляду при перевірці підприємства ТОВ «Гадячсир» (Полтавська обл.) у період з 27 по 28 березня 2012 виявила численні порушення вимог технічного регламенту РФ.

У процесі перевірки також виявлено, що крім виробництва сиру підприємством виробляються сирні продукти і спреди, технологія яких передбачає використання тропічних олій.

«Незважаючи на вимоги комісії подати технічні документи на сирні продукти і спреди, технічна документація на їх виробництво представлена ​​не була, при цьому була спроба приховати зазначені факти», - відзначили в Росспоживнагляді.

Читайте таккже:

Російські ревізори знайшли численні порушення при виробництві сиру в Україні


Фахівці Росспоживнагляду розпочали інспекцію українських сирзаводів

Американські експерти не знайшли в українських сирах пальмове масло


Глава Держветфітослужби порівняв дії Росії в «сирній війні» з грою в наперстки

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...