Топ Новини

Потрібен механізм взаємодії громади Києва з інвестором «Київенерго»

19 січня 2012 в 14:05
Київська громада повинна мати механізм взаємодії та контролю щодо подальшого розвитку «Київенерго».
energo_kievenergo_078.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Голова постійної комісії Київради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Юрій Бондар заявляє про необхідність створення механізму взаємодії громади Києва з інвестором «Київенерго». Таку думку він висловив журналістам.

За словами Бондаря, після приватизації «Київенерго» громада Києва повинна мати певний механізм взаємодії та контролю щодо подальшого розвитку енергокомпанії. «У міської влади мають бути якісь важелі впливу на інвестора. Найкращий варіант - це представництво у наглядовій раді. Тому що на сьогодні в органах управління «Київенерго» немає представників громади Києва», - вважає Бондар.

У той же час він зазначив, що ввести представників громади Києва в органах управління «Київенерго» - це виключно право і воля акціонерів енергокомпанії.

Нагадаємо, 9 грудня 2011 року Фонд держмайна провів конкурс за принципом аукціону з продажу 25% акцій «Київенерго». У торгах взяли участь компанії DTEK Holdings Ltd і «Полтаваобленерго». Стартова ціна пакета становила 432,3 млн грн. DTEK запропонувала за пакет на 18,2 млн грн більше від стартової ціни і її було визнано переможцем торгів.

DTEK - найбільша приватна вертикально-інтегрована енергетична компанія України. Входить до складу фінансово-промислової групи «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ).

«Київенерго» - акціонерна енергокомпанія, яка забезпечує повний цикл енергопостачання міста Києва, з єдиним процесом виробництва, передання, розподілу та збуту електричної і теплової енергії кінцевим споживачам.
 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...