Посол США розповів про безпеку сланцевого газу

4 квітня 2013 в 21:13

Американські компанії мають намір видобувати в Україні сланцевий газ. Посол не бачить проблем для екології.

tefft_znua.jpg
Джон Теффт
Андрій Товстиженко, DT.UA

Дотримуючись всіх технологій при розробці і видобутку газу з нетрадиційних джерел, ці роботи не несуть абсолютно ніякої загрози для навколишнього середовища, про що сьогодні говорять супротивники проекту в Україні, заявив посол США в Україні Джон Теффт.

"Я завжди вважав себе прихильником захисту навколишнього середовища. І я переконаний, що якщо видобуток сланцевого газу проводити відповідним чином, то це можна робити без шкоди для навколишнього середовища", - сказав Теффт під час зустрічі з головою Донецької облдержадміністрації Андрієм Шишацьким в Донецьку.

У той же час, посол зазначив, що захисники навколишнього середовища, піднімаючі сьогодні питання видобутку сланцевого газу в Україні, мають всі законні підстави говорити про плюси і мінуси даного проекту.

Також Теффт висловив думку, що видобуток сланцевого газу здатний значно поліпшити економічний стан України і як наслідок добробут її громадян, насамперед, шляхом підвищення конкурентоспроможності вітчизняних підприємств на світовому ринку за рахунок зниження енергетичної складової в собівартості виробленої продукції.

Як приклад посол навів досвід Сполучених Штатів, де завдяки видобутку сланцевого газу ціна 1 тис. куб природного газу у середньому становить 120-125 дол. за тис. кубів. "Це допомагає нашим компаніям, які залучені у виробництво, бо вони мають перевагу над своїми конкурентами в Європі, адже ціна газу там набагато вища",- зазначив представник дипмісії.

Читайте також:

Сланцевий газ: "за" або "проти"?

Азаров визнав, що сланцевий газ несе ризики для екології

Shell обіцяє Україні потроїти внутрішній видобуток газу

США готові поділитися з Україною технологією видобутку сланцевого газу

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...