Порошенко: Затягування створення зони вільної торгівлі з СНД загрожувало санкціями Росії

3 серпня 2012 в 17:31
Разом з тим, в українському уряді переконані, що договір про ЗВТ у рамках СНД в інтересах України і дасть позитивний ефект на економіку країни.

Зволікання у ратифікації договору про створення зони вільної торгівлі в рамках СНД привело б до того, що Росія закрила б доступ на свій ринок низки українських товарів. Про це ZN.UA розповів міністр економічного розвитку і торгівлі Петро Порошенко.

«Якби ми й далі зволікали з реалізацією раніше досягнутих домовленостей, то обсяг захисних заходів із обмеження доступу товарів на російський ринок був би істотно збільшений. Я не виключаю і впровадження додаткових мит щодо України з боку Росії у разі нератифікації угоди», - визнав Порошенко.

Разом з тим, в українському уряді переконані, що договір про ЗВТ у рамках СНД в інтересах України і дасть позитивний ефект на економіку країни.

«У даному разі йдеться про те, що ми отримуємо новий правовий механізм, ратифікований парламентами двох країн, який передбачає рішучі кроки зі зменшення торговельних вилучень та застосування захисних заходів щодо доступу товарів України на ринок РФ і, відповідно, Росії на ринок України», - вважає Порошенко.

Подробиці читайте в свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна» в статті Володимира Кравченка «Зона м'якої інтеграції».

Читайте також:

Рада схвалила створення зони вільної торгівлі з СНД


Україна не зможе суміщати зони вільної торгівлі з СНД і Євросоюзом, - посол ЄС

Україна розраховує на створення зони вільної торгівлі з СНД без обмежень

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...