Порошенко запевнив Азарова, що виконає поставлені завдання

23 березня 2012 в 15:44
Азаров представив колективу Міністерства економічного розвитку і торгівлі главу відомства Порошенка. Новопризначений міністр запевнив прем'єра, що ввірене йому міністерство виконає поставлені завдання.
54543543v.jpg
kmu.gov.ua

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України продемонструє хороші результати вже найближчим часом, запевнив новопризначений глава міністерства Петро Порошенко прем'єр-міністру Миколі Азарову.

Як повідомляє департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату Кабінету міністрів України, Азаров представив колективу Міністерства економічного розвитку і торгівлі новопризначеного главу відомства Порошенка.

"Міністерство економіки несе відповідальність за розвиток економіки, за модернізацію економіки, за зниження енергоспоживання та енергозбереження, за цінову стабільність і багато інших завдань ... Нам потрібно забезпечити проведення економічних реформ і не тільки", - підкреслив Азаров, зазначивши при цьому високі професійні якості Порошенка.

Призначення Порошенка «посилить Кабмін і вдарить по опозиції»

При цьому прем'єр подякував колективу Міністерства та попередніх міністрів "за щоденну працю із забезпечення життєдіяльності країни".

У свою чергу, Порошенко запевнив Азарова, що ввірене йому міністерство виконає поставлені завдання. "Сподіваюся, що ми зможемо продемонструвати гарні результати вже найближчим часом", - сказав він.

Як повідомлялося, Порошенко був призначений міністром економічного розвитку і торгівлі президентським указом 23 березня.

Перед тим як прийняти пропозицію президента, Порошенко виклав йому і громадськості  бачення своєї діяльності на посту міністра економіки. Зокрема, на думку Порошенка, головними якостями економічної політики України повинні стати «європейські цінності та стандарти» і «демократичні пріоритети розвитку». Один з перших пукнтів у цьому напрямі - «прозора, спрощена і зрозуміла система державних закупівель».

Читайте також:

Керівництво «5 каналу» запевнило, що після призначення Порошенка формат не зміниться

Порошенко: Закон про держзакупівлі потребує серйозних змін

Призначення Порошенка «посилить Кабмін і вдарить по опозиції»

Порошенко на посаді міністра економіки зосередиться на трьох основних напрямах

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...