Топ Новини

Порошенко виторговував у Росії квоти для українських труб

3 серпня 2012 в 09:31
Ліквідація торгівельних бар'єрів з Російською Федерацією за принципом "нульового варіанту" повинна стати головним фактором розвитку двосторонніх економічних відносин.

Україна та Росія провели 31 липня у Москві переговори щодо ліквідації торговельних обмежень, які стримують розвиток економічних відносин між двома країнами.

Україну на переговорах представляв міністр економіки Петро Порошенко, Російську Федерацію – його колега Андрій Білоусов, а також міністр промисловості і торгівлі РФ Денис Мантуров.

Як повідомила прес-служба Мінекономрозвитку, в ході зустрічей Порошенко зазначив, що необхідно якомога скоріше спочатку пом’якшити, а в подальшому й повністю ліквідувати діючі сьогодні торговельні обмеження, в тому числі по вагомих позиціях експорту. Більш того, зазначив Порошенко, Україна пропонує застосувати принцип «нульового варіанту».

Зокрема, повідомили у МЕРТ України, на виконання досягнутих домовленостей, 2 серпня уряд Російської Федерації розглянув проект рішення про надання Україні квоти на поставку труб на російський ринок у II півріччі 2012 року. Як зазначив міністр економіки, прийняття цього рішення дозволить відновити штатну роботу трубної галузі України, зберегти робочі місця та створити умови для відродження ринків збуту (одним з головних тут є саме ринок Россії) для вітчизняних металургів.

Читайте також:

Росія продовжила дію мит на ввезення українських труб

У Мінську зізналися, що саме Росія заблокувала імпорт нержавіючих труб з України

Митний союз дав добро на безмитне ввезення труб Пінчука

Агентство Fitch скасувало обмежений дефолт компанії Пінчука

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...