Порошенко просив Януковича допомогти з введенням утилізаційного збору, президент відповів розповіддю про "поганого танцюриста"

11 вересня 2012 в 19:46
На прохання міністра економічного розвитку і торгівлі допомогти із введенням утилізаційного збору на зразок введеного Росією, глава держави відповів обіцянкою повідривати голови: "Поганому танцюристу завжди щось заважає. Що ви розповідаєте і кому ви розказуєте?".
Yanukovich_kabmin-7.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Україна може захистити національного машинобудівника, застосувавши утилізаційний збір на зразок введеного Росією, однак для цього необхідно подолати опір автоімпортерів, заявив міністр економічного розвитку і торгівлі Петро Порошенко 11 вересня в Дніпропетровську на всеукраїнській нараді з питань підтримки реального сектора економіки.

Він зазначив, що сфера дії утилізаційного збору повинна поширюватися і на вже вживану сільськогосподарську техніку.

"Поставити таку ставку утилізаційного збору, щоб восьмирічні трактора не могли потрапити в Україну. Ми можемо і повинні негайно прийняти і випустити проект постанови і закон", - заявив Порошенко.

За його словами, відповідну постанову Кабінету міністрів було прийнято тиждень тому, проте через активний опір її досі не оприлюднено. "Я прошу допомоги, пане президенте", - сказав міністр.

На це президент Віктор Янукович зауважив: "Поганому танцюристу завжди щось заважає. Що ви розповідаєте і кому ви розказуєте? Я вам голови повідриваю, дуже скоро. Відразу після виборів, якщо ви будете розповідати і не робити. Я про це сказав прем'єр-міністру і сьогодні вам кажу, всім іншим хто сидить тут у першому ряду. Півтора місяці залишилося. Хочете грати в політику - пограєте в політику. Оповідачі", - відповів на прохання Янукович.

Як повідомлялося, прем'єр Микола Азаров раніше заявив про намір України ввести утилізаційний збір у відповідь на дії Росії, яка стягує його з 1 вересня, чим фактично закрила доступ українським автомобілебудівникам на свій ринок. Мінприроди розробило відповідний проект постанови уряду, однак про його прийняття досі  нічого не було відомо.

Читайте також:

Україна у відповідь Росії оголошує «автомобільну війну»

Янукович пропонує підвищити ставку пенсійного збору при купівлі дорогих автомобілів

Азаров дорікнув Росію: Що ж ви, брати наші, так з нас дерете?

Власників автомобілів обкладуть новим податком - на утилізацію

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...