Порошенко має намір конкурувати у світі за рахунок продовольства і водних ресурсів

14 вересня 2012 в 09:57
Порошенко оголосив про настання ери продовольчих і водних ресурсів. Екс-міністр фінансів Росії Кудрін вважає, що це буде швидше ера високих технологій.
zemlya_agro_polya.jpg
kmu.gov.ua

У наступному десятилітті більш привілейованими країнами в світі стануть країни, що володіють достатніми запасами води та продуктів харчування, тоді як минуле десятиліття було за країнами з нафтою і газом, вважає міністр економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) України Петро Порошенко.

«І тут в України чудові конкурентні переваги», - сказав він, виступаючи на 9-й Ялтинській щорічній зустрічі в п'ятницю, 14 вересня.

Порошенко зазначив, що такі можливості України дають їй шанс впоратися з викликами світової економіки.

«Я абсолютно оптимістичний щодо майбутнього. Україна у кращому стані, ніж більше половини країн ЄС: менші борги, більше можливостей впливати на ситуацію в країні, єдина проблема - погане управління, але у нас є можливість це поліпшити», - заявив міністр.

Він додав, що необхідна також більш твереза бюджетна політика, велика конкурентність у тарифах.

У той же час екс-міністр фінансів Росії Олексій Кудрін висловив думку, що новою епохою буде епоха реформ, епохою, коли нові технології підвищать продуктивність.

«Ринок продовольства буде розвиватися, і не думаю, що буде криза», - сказав він, прогнозуючи, що ціна на продукти харчування не буде рости так драматично, як ціна нафти.

Одночасно він погодився, що попит на продовольство зростатиме, і Росія і Україна має сприятливі можливості виграти від цього.

Читайте також:

Азаров розповів в Лондоні про 10 млн га безгоспної української землі

Клюєв натякнув китайцям, що в Україні є 43 млн га сільськогосподарських земель

Литвин заспокоїв: Продаж землі дозволять вже після виборів

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...