Топ Новини

Порошенко підписав закон про нові податки для фізичних осіб-підприємців

27 грудня 2016 в 21:18

Фізособи платитимуть соцвнесок на суму 704 гривні в місяць, навіть не отримуючи прибутку.

малый бизнес
Порошенко узаконив підвищення податків для фізосіб-підприємців

Президент Петро Порошенко підписав зміни до законодавства про працю фізичних осіб-підприємців (ФОП), повідомляється на сайті Верховної Ради.

Згідно із законом, з 1 січня фізичні особи-підприємці другої і третьої груп платитимуть єдиний соціальний внесок на суму 704 гривень на місяць, навіть якщо не отримали прибуток. Що стосується першої групи спрощенців, то їм залишили можливість платити половину мінімального страхового внеску в розмірі 352 гривень на місяць.

Читайте також: Реформа оподаткування: непрямі податки

Раніше приватний підприємець платив 5% від прибутку та єдиний соціальний внесок, якщо у певному періоді року мав прибуток. Якщо ж руху коштів не було, то платити не було необхідності. Внаслідок цього багато підприємців тримали відкриті ФОПи, сплачуючи податки тільки тоді, коли мали реальні доходи.

Прийняття закону призвело до масового закриття так званих "сплячих ФОП".

За матеріалами: BBC Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Vetok Vel 28 декабря, 11:53 ви нічого не плутаєте? Який "підприємець платив 5% від прибутку та єдиний соціальний внесок, якщо у певному періоді року мав прибуток"? Якщо платився Єдиний податок, то ні про які 5% мова не велася! там взагалі не розраховується розмір прибутку! Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...