Топ Новини

Порошенко підписав указ про відзначення 500-річчя Реформації

27 серпня 2016 в 10:36

Урочисті заходи з нагоди 500-річчя Реформації пройдуть в Києві в жовтні 2017 року.

Мартин Лютер
У жовтні 2017 року Україна відзначатиме 500-річчя Реформації (а не інша подію)
allanbevere.com
Президент України Петро Порошенко підписав указ "Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації". Підписання відбулося під час зустрічі з керівниками українських і міжнародних протестантських об'єднань, які зібралися в Києві на Другий Місіонерський форум Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів.

Глава держави зазначив, що Україна є багатоконфесійною країною і назвав "одним з великих досягнень українців створення Всеукраїнської ради церков", з якою влада активно співпрацює, забезпечуючи мир і згоду між різними конфесіями.

"Ми хочемо показати, що наші відносини між державою і церквою мають принципову відмінність від російських. Різницю можна побачити на прикладі Криму і Донбасу, куди на російських багнетах прийшов "русский мир". Весь світ бачить там тотальне порушення прав людини", - сказав президент.

Указом передбачено проведення у 2017 році тематичних наукових конференцій, симпозіумів, круглих столів, семінарів, інших наукових і просвітницьких заходів. Урочистий захід з нагоди 500-річчя Реформації відбудеться в Києві в жовтні 2017 року.

Читайте також: СКУ закликав патріарха Варфоломія надати автокефалію Православній церкві в Україні

Нагадаємо, що початком Реформації в Європі прийнято вважати виступ Мартіна Лютера, коли він 31 жовтня 1517 року прибив до дверей Замкової церкви Віттенберга свої 95 тез. Детальніше про Реформацію читайте в матеріалі "Мартін Лютер: в пошуку консенсусу справ земних і небесних" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

За даними опитування Центру Разумкова, протестантами себе вважають близько 1% українців.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...