Топ Новини

Порошенко передав "Рошен" в "сліпий траст"

14 січня 2016 в 17:13

До кінця президентського терміну Порошенко не зможе розпоряджатися своєю кондитерської імперією, оскільки його частка передана в "сліпий траст".

Roshen, Рошен, конфеты,
Порошенко до кінця президентського терміну позбавився від цукерок
Андрій Товстиженко, DT.UA

Президент України Петро Порошенко в нинішньому році передав свою частку в корпорації "Рошен" в траст, який управляється великим міжнародним банком.

"Я в цьому році підписав договір про передачу своєї частки в "Рошен" в незалежна траст, який заснований на моделі "сліпий траст", - сказав він на прес-конференції.

Порошенко повідомив, що в якості керуючого трасту обраний респектабельний іноземний банк, який буде володіти, контролювати і управляти активами.

"За цим договором жоден мій підпис, ані вказівка не має юридичної сили", - повідомив він, додавши, що він навіть не зможе отримувати інформацію про стан своїх активів до кінця президентського терміну, а керуючий банк може вести переговори про продаж активів.

Президент зазначив, що подібна схема діє в цивілізованих країнах світу, щоб уникнути конфлікту інтересів.

Порошенко також вкотре повідомив, що не буде продавати "5 канал".

Читайте також: Roshen визнала проблеми з поставками солодощів в Європу

Нагадаємо, що президент неодноразово піддавався критиці за володіння корпорацією "Рошен", одна з фабрик якої, Липецька, знаходиться на території держави-агресора.

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...