Поляки підтримують дерегуляцію бізнесу в Україні

28 вересня 2012 в 15:17
Впровадження ряду спрощень, пов'язаних з веденням господарської діяльності в Україні, є кроками в потрібному напрямку. У той же час, деякі дії української влади суперечать декларованій політиці дерегуляції.
dokumenti_nalog_ruki_08.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Дерегуляція бізнес-середовища в Україні є рухом влади в правильному напрямі. Таку думку в коментарях DT.UA висловив Радник-посланник, Керівник відділу сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Республіки Польща у Києві Анджей Грабовскі.

«Без сумніву, такі реалізовані заходи як хоча б впровадження низки спрощень, пов’язаних із реєстрацією господарської діяльності, обмеженням системи обов’язкової сертифікації чи зменшенням кількості документів, що потрібні для ведення визначеного виду господарської діяльності, є кроками у потрібному напрямку», - зауважив польський диплома.

У той же час Грабовскі звернув увагу, що деякі дії української влади суперечать декларованій політиці лібералізації принципів ведення господарської діяльності – такі, зокрема, як впровадження нових регуляторних документів чи введення чергових виключень із системи державних закупівель, «наслідком чого є обмеження конкуренції та некорисний вплив на державні фінанси України».

Читайте також:

Рада скоротила перелік документів суворої звітності, але бюлетені не чіпала

Янукович вимагає активніше сприяти розвитку підприємництва

Податкова обіцяє спростити декларацію про прибутки і дозволити її електронну подачу


 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...