Топ Новини

Польща не хоче добудовувати Одеса-Броди до Гданська - Азаров

27 січня 2012 в 18:41
Польща передумала добудовувати нафтопровід Одеса-Броди до Гданська, незважаючи на неодноразові пропозиції з боку України.

 

Прем'єр-міністр Микола Азаров заявляє про те, що Польща вважає недоцільною добудову нафтопроводу Одеса-Броди до Гданська (Польща).
 
Про це повідомив прем'єр-міністр України Микола Азаров на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, відповідаючи на запитання читача.
 
"Ми неодноразово пропонували нашим польським партнерам, проте поки вони не вважають це доцільним для себе", - сказав Азаров.
 
Прем'єр також зазначає, що Україна  може власними силами модернізувати свою газотранспортну систему (ГТС), але найкращим варіантом є створення міжнародного консорціуму.
 
"Звичайно, Україна може своїми силами модернізувати нашу ГТС. Але це означає, що ми будемо забирати з інших завдань великі гроші, наприклад, знімати необхідні кошти з охорони здоров'я, освіти. Погодьтеся, що це не найкраще рішення. Тому наша пропозиція - створити міжнародний консорціум, який буде займатися модернізацією нашої системи", - написав він. ! Zn
 
Читайте також:
 
 
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...