Топ Новини

Подорожчання хліба в Києві пояснили важким економічним становищем

12 листопада 2012 в 14:04
У "Київхлібі" скаржаться на подорожчання всіх складових собівартості хлібобулочних виробів.

Найбільший столичний виробник хлібобулочних виробів ВАТ «Київхліб» пояснив підвищення цін на хліб «скрутною економічною ситуацією» і необхідністю запобігання «соціальним вибухам серед працівників».

«Зробити цей непопулярний крок нас змусила важка економічна ситуація, що склалася останнім часом на підприємстві. Основною причиною збитковості виробництва хліба стало значне зростання всіх складових собівартості», - пояснили в прес-службі підприємства, цитує ЛIГАБiзнесIнформ.

Як зазначили у «Київхлібі», протягом 2011-2012 років істотно зросли витрати на енергоносії, транспортні витрати і заробітну плату.

«Для прикладу - за зазначений час природний газ подорожчав на 52,4%, електроенергія - на 25,2%, транспортні витрати на доставку 1 тонни хлібобулочних виробів у порівнянні з минулим роком збільшилися на 32,5%. На сьогоднішній день плата працівників підприємства менше середньої по Києву», - сказано в повідомленні.

У компанії підкреслили, що їм довелося вдатися до підвищення цін «для запобігання соціальним вибухам серед працівників і виходу з важкого економічного становища».

Про подорожчання хліба - зокрема, на сорти «Український столичний подовий» та батон нарізний «Київський» на 17% і 9,7% відповідно - «Київхліб» оголосив 12 листопада, через два тижні після парламентських виборів.

Варто відзначити, що інформація про прийдешнє зростання цін проходила ще 29 жовтня, проте тоді представники уряду, зокрема, прем'єр-міністр Микола Азаров, заявляли, що «не бачать причин для збільшення цін на хліб».

Після подорожчання «Український столичний подовий» коштуватиме 4,68 грн/шт, батон нарізний «Київський» - 3,84 грн/шт.

Читайте також:

Кабмін підвищив ціни на весь міцний алкоголь

У Житомирі одразу після виборів відключили гарячу воду

З 1 листопада на 10% дорожчає телефонний зв'язок

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...