Топ Новини

Податкова здивувалася сумам, які зібрала зі спрощенців, - виявилося значно більше, ніж планували

30 листопада 2012 в 09:14
Фізособи-«спрощенці» забезпечили надходження до бюджету майже 3 млрд грн, що у 3 рази більше, ніж за минулий рік і навіть у 1,5 рази більше, ніж сподівалися у самій податковій службі.
nalog_kalculator_DSC1970.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

За 10 місяців 2012 року надходження єдиного податку від фізичних осіб-СГД склали понад 2,9 млрд грн. Такі обсяги втричі перевищують відповідні показники минулого року – за січень-жовтень 2011 року надходження від цієї категорії платників склали понад 968 млн грн.

Зазначимо, що такі обсяги сплаченого податку навіть більші, ніж прогнозували у ДПСУ ще на початку року. Зокрема, у податковій сподівалися на збільшення надходжень від спрощенців у 2 рази – до 2 млрд грн. При цьому, як стверджують у фіскальному відомстві, таких показників планувалося досягнути завдяки, насамперед, «активізації підприємництва».

- ГНСУ потирает руки: с «упрощенцев» в 2012 году планируют собрать в 2 раза больше налогов

За даними ДПСУ, станом на 1 листопада 2012 року в Україні зареєстровано 1,26 млн фізичних осіб–підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування. З них першу групу обрали 291 тис. осіб (23% від загальної кількості «спрощенців»), другу – 725 тис. осіб (58%) та третю – 244 тис. осіб  (19,4%).

При цьому у податковій стверджують, що на спрощену систему оподаткування з 2012 року перейшли понад 1 млн. підприємців, з яких значна кількість не перебували на ній до цього. Нові правила (розподіл за групами, обсяг виручки до 3 млн грн, можливість реєстрації платником ПДВ тощо) надали їм можливість швидко та просто перейти на сплату єдиного податку, переконують у ДПСУ. Лише за рахунок цього кількість «спрощенців» зросла на понад 200 тис. осіб.

Читайте также:

Рада расширила действие единого налога до 20 млн грн

«Упрощенцы» смогут самостоятельно он-лайн отслеживать информацию о накоплении пенсии

Налоговая реформа: «Упрощенку» оставят, а налог с оборота будет ниже, чем предлагалось

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...