Топ Новини

Податкова з початку року відшкодувала на 600 млн грн більше ПДВ, ніж просив бізнес, і обіцяє не зупинятися

14 червня 2012 в 17:21
В автоматичному режимі повернуто майже 55% від усієї суми відшкодування. ПДВ-автомат отримав 371 платник на суму майже 10,4 млрд. гривень ПДВ. Суми повернутого податку будуть і надалі перевищувати суми заявок, пообіцяли у ДПС: завдяки покращенню адміністрування податку, а, відповідно, і зростання сум збору ПДВ.
nds_pdv_web2.jpg
ZN.UA

З початку року платники отримали майже 19,2 млрд грн відшкодованого ПДВ при сумі заявок у 18,6 млрд грн.  Майже 40% із загальної суми бюджетної компенсації отримали підприємства з іноземними інвестиціями.

Як повідомляє пресс-служба Державної податкової адміністрації (ДПС) України, про це заявив голова відомства Олександр Клименко під час зустрічі з представниками малого та середнього бізнесу в Одесі.

«Сьогодні ми поставили собі завдання своєчасності  відшкодування ПДВ та зменшення невідшкодованих залишків. Якщо проаналізувати динаміку заявлених та відшкодованих сум податку за останній рік, то це завдання ми виконуємо успішно. За п’ять місяців цього року ми відшкодували платникам на 600 млн. грн. більше від заявленої суми», – зазначив Клименко.

В автоматичному режимі повернуто майже 55% від усієї суми відшкодування. ПДВ-автомат отримав 371 платник на суму  майже 10,4 млрд. гривень ПДВ.

«Суми повернутого податку будуть і надалі перевищувати суми заявок. Таку можливість нам дає покращення адміністрування цього податку, а, відповідно, і зростання сум збору ПДВ», – запевнив керівник податкової.

Нагадаємо, що на початку червня про те, що проблема повернення податку на додану вартість (ПДВ) практично вирішена заявив президент Віктор Янукович, відразу ж після цього підтверждення в цифрах надала податкова.

Читайте також:

Податкова перевиконала план з повернення ПДВ

Податкове навантаження зросло в Україні до рекордного за 20 років рівня

Голова податкової: Проблеми з поверненням ПДВ у тих, хто ухиляється від податків

Податкова віддасть залишки неповерненого ПДВ тільки "добросовісним" платникам

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...