Податкова вслід за Януковичем відзвітувала про «практично вирішену» проблему ПДВ

7 червня 2012 в 13:01
Схоже, що Україна майже виконала одну з обіцянок, яку дала МВФ - довести відшкодування податку на додану вартість "автоматом" до двох третин - 60% від усього обсягу. Принаймні, що стосується іноземних інвесторів.
nalog_pdv_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Проблема повернення податку на додану вартість (ПДВ) практично вирішена. Про це зранку в четвер, 7 червня, заявив президент Віктор Янукович, а вже пообід підтверждення в цифрах надіслала пресс-служба Державної податкової служби (ДПС) України.

"Повернення ПДВ. Я вам скажу, що в мене сьогодні немає вже черг представників бізнесу, які б просили допомогти. Бо так, як мені здається, ми цю проблему, практично, подолали", - сказав Янукович на засіданні Ради вітчизняних та іноземних інвесторів у Києві.

У той же час президент визнав, що поодинокі випадки все-таки залишаються. При цьому він додав, що проблем немає, коли бізнесмени виконують правила, встановлені податковою службою.

Західні інвестори не хочуть вести бізнес в Україні через неповернення ПДВ і податківців-рейдерів

Як повідомили у ДПСУ, відшкодування ПДВ іноземним інвесторам з початку 2012 року (січень-травень) збільшилося на 40% у порівнянні з аналогічним періодом минулого – 7,27 млрд грн проти 5,2 млрд грн.

За даними податкової, іноземні інвестори дедалі активніше користуються механізмом автоматичного відшкодування – у порівняні з минулим роком питома вага «автомату» зросла вчетверо. Зокрема у такий спосіб підприємства цієї категорії у січні-травні 2012 року змогли отримати 57% коштів - 4,1 млрд грн (минулого року «автоматом» було відшкодовано тільки 745 млн грн, або лише 14%).

Читайте також:

Податкова перевиконала план з повернення ПДВ

Податкове навантаження зросло в Україні до рекордного за 20 років рівня

Голова податкової: Проблеми з поверненням ПДВ у тих, хто ухиляється від податків

Податкова віддасть залишки неповерненого ПДВ тільки "добросовісни" платникам

За матеріалами: Інтерфакс-Україна , ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...