Податкова відкрила у Києві окремий VIP-офіс для великого бізнесу

28 травня 2012 в 13:46
Для комфортного обслуговування великих платників податківці створили їм окремий VIP-офіс у столиці.
rabota_business_nalog_41_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Державна податкова служба України (ДПСУ) презентувала Центральний офіс з обслуговування великих платників податків у Києві.

«Ми маємо намір, перш за все, покращити адміністрування податків, надати максимально зручний сервіс великим платникам податків», - заявив на відкритті у понеділок, 28 травня, глава ДПСУ Олександр Клименко.

Він повідомив, що за 4 місяці 2012 року великі платники податків сплатили 39,4 млрд грн податків при загальному доході бюджету в 61,7 млрд грн. «Це становить більше ніж 64% від загальних надходжень в Україні», - підкреслив глава податкової.

Читайте: Майже 70% всіх податків в Україні - гроші 0,14% підприємств

Тому, зазначив Клименко, саме бюджетоутворюючі підприємства вимагають високопрофесійного супроводу в окремому підрозділі, який втілить в собі «раціональні та ефективні підходи та технології»

У прес-службі ДПСУ зазначають, що колектив офісу складуть кращі фахівці податкової служби, а також випускники профільних вищих навчальних закладів України. Як повідомляв раніше Клименко в інтерв'ю ZN.UA, до кінця року кількість співробітників офісу складе мінімум 3 тис. осіб.

З приводу створення офісу Клименко також раніше заявляв: "Це стандартизація і єдина методологія, супровід великих фінансових груп. Ми сьогодні розуміємо, що великий бізнес, в простолюдді - олігархи, повинен платити податки, як усі. Ця група дає основу бюджету України. І ми їм повинні надати кращий сервіс, залишити надійний контроль, але не фіскальний, а аналітичний. Сьогодні відбувається інституційне становлення центрального офісу платників. Ми сьогодні вибудовуємо організаційну, кадрову політику, правову".

Клименко також повідомив, що в рамках реформування відомства до 2013 року планується скоротити з 11 до 7 кількість спеціалізованих інспекцій з обслуговування великих платників.

Сьогодні ці інспекції розташовані у Сімферополі, Дніпропетровську, Кривому Розі, Донецьку (2 інспекції), Запоріжжі, Луганську, Львові, Миколаєві, Одесі та Харкові. До 2013 року не буде офісів в Кривому Розі, Миколаєві та Сімферополі, а ті що залишаться, будуть підпорядковані Центральному офісу. Але там залишаться сервісні центри, які зможуть прийняти звітність і відповісти на питання, що цікавлять.

Нагадаємо, раніше податкова вже ввела VIP-сервіси для великих платників. Ще одна з новацій для всіх категорій платників - введния нового електронного сервісу - так званого «податкового кабінету».

Читайте також:

Податкова пообіцяла мораторій на перевірки малого бізнесу до кінця року

МВФ рекомендує Україні збільшити податки для багатих

Уряд планує знизити податок на прибуток і зменшити соціальні внески

У Донецькій області кількість мільйонерів збільшилася на 54%

За матеріалами: УНІАН , ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...