Топ Новини

Податкова стабільно перевиконує плани – цього разу на 1,5%

10 травня 2012 в 14:16
У повному обсязі виконано завдання з податку на прибуток, частини чистого прибутку державних підприємств, рентної плати за природний газ.
rabota_nalog_depozitariy_2vv_45_650-430_znua.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Державна податкова служба України (ДПСУ) за січень-квітень 2012 року перерахувала до загального фонду державного бюджету 60,8 млрд грн.

Як зазначають у прес-службі відомства, це майже на 8% більше ніж за відповідний період минулого року. Розпис Міністерства фінансів України зі збору платежів до загального фонду державного бюджету виконано на 101,5%.

Нагадаємо, минулого разу податкова відзвітовувала про 1,4%-ве перевиконання плану.

До зведеного бюджету України сплачено 88,9 млрд грн. До державного бюджету надійшло майже 63,2 млрд грн, місцевих –  25,7 млрд грн.

На рахунки платників податків відшкодовано 15,1 млрд грн податку на додану вартість (ПДВ), бюджетний ресурс використано у повному обсязі.

У квітні 2012 року до зведеного бюджету України сплачено 20,6 млрд грн платежів, що контролюються податковими органами, з них до державного бюджету – 13,8 млрд грн, місцевих бюджетів – майже 7 млрд грн.

У повному обсязі виконано завдання з податку на прибуток, частини чистого прибутку державних підприємств, рентної плати за природний газ, що видобувається в Україні, рентних платежів за транзитне транспортування територією України природного газу та аміаку, платежів за користування надрами тощо.

Як повідомлялося, так само і Державна митна служба України котрий місяць підряд демонструє стабільне перевищення планових показників збору коштів до бюджету напередодні парламентских виборів.

Читайте також:

Україну чекає тотальне підвищення податків заради соцініціатив Януковича

Митниця справно виконує наказ Януковича збільшити надходження до бюджету

Підприємці протестують проти підвищення митних зборів: доводиться працювати в збиток або закриватися

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...