Топ Новини

Податкова розбереться з київськими фірмами, де зарплата нижча за мінімальну

17 серпня 2011 в 10:06
Голова Державної податкової служби (ДПС) України Віталій Захарченко доручив столичній податковій здійснти економічний аналіз і розробити "дорожню карту" та план заходів роботи з підприємствами Києва, що виплачують заробітну плату нижчу за мінімальну.
dengi_grivni_rabota_zarplata_koshelek_DSC2305_650-430_znua.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Згідно з даними, наданими прес-службою ДПС, п'ята частина столичних підприємств (20% або 110 тис. працівників) виплачує заробітну плату нижче законодавчо встановленого мінімуму. З них майже чверть (1,3 тис. підприємств) - це підприємства, що працюють у сфері торгівлі; майже 4% (200 підприємств) - задіяні в сфері фінансових послуг, 2% (100 підприємств) припадає на готельний та ресторанний бізнес.

Разом з тим, кажуть у податковій, понад 1 тис. таких підприємств отримала за 2010 рік валовий прибуток від 1 млн до 2 млрд грн.

"Це стратегічно важливий напрямок, результативність роботи якого дозволяє нам не тільки виводити зарплати з "тіні" й збільшувати надходження до бюджету, але й спричинить до суттєвого збільшення рівня соціальної захищеності громадян", - сказав В. Захарченко.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...