Топ Новини

Податкова пообіцяла не тиснути на бізнес заради виконання обіцянок Януковича

13 березня 2012 в 09:54
У податковій запевняють, що у даний час відсутня необхідність різкого збільшення зборів до бюджету. За їхніми підрахунками, податкові надходження навіть дещо перевищать заплановані показники. Завдяки цьому податківці обіцяють, що фінансування соціальних ініціатив президента не спричинить посилення фіскального тиску.
podatkova_miliciya.jpg
segodnya.ua

Фінансування соціальних ініціатив президента України Віктора Януковича не призведе до посилення фіскального тиску і не потребує екстрених заходів для різкого збільшення зборів до бюджету, запевнила Державна податкова служба України.

У спілкуванні прес-служби ДПС відзначено, що згідно з динамікою зборів та податків у даний час відсутня необхідність різкого збільшення зборів до бюджету.

У ДПС підкреслили, що надходження до державного бюджету України від податків і зборів за січень-лютий поточного року склали 27,9 млрд грн, що на 1,7 млрд грн більше показника аналогічного періоду минулого року.

У зазначений період збори податку на прибуток збільшилися на 1,8 млрд грн - до 11,5 млрд грн. Окрім того, збільшилися збори податку на додану вартість на 500 млн грн, до - 12,9 млрд грн.

"Сьогодні моніторинг фіксує стабільний розвиток економіки з перспективою повільного зростання. За скоригованими прогнозами, податкові надходження дещо перевищать заплановані показники, в основному - унаслідок подальшої детінізації економіки", - зазначено у повідомленні ДПС.

Нові соціальні ініціативи президента передбачають, зокрема: компенсацію до кінця року знецінених вкладів Ощадбанку СРСР у розмірі до 1 тис. грн та підвищення з 1 травня в середньому на 100 грн пенсій тим, хто вийшов на пенсію до 2008 року. Окрім того, з 1 травня має запрацювати програма іпотечного кредитування для придбання «доступного житла» під 2-3% річних терміном на 10-15 років.

Весь обсяг витрат на соціальні ініціативи без включення програми іпотечного кредитування становить близько 16 млрд грн.

На сьогоднішній день, за приблизними оцінками Мінфіну, вже є 10-11 млрд грн, які надійшли насамперед за рахунок перевищення планових показників з податку на додану вартість імпортної та вітчизняної продукції та за рахунок планового перевищення надходження від податку на прибуток.

Читайте також:

МВФ вимагає від України пояснень щодо обіцянок підвищити зарплати і пенсії

Політолог: У Януковича перед виборами вистачить грошей лише на підвищення пенсій

«Вітіну тисячу» всім і відразу забрати не вийде

Глави трьох облрад назвали чергове «покращення» від Януковича популізмом

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...