Топ Новини

Податкова починає боротьбу з офшорами

15 березня 2012 в 13:32
Податкову "непокоїть", що у великих промислових корпораціях, які працюють в Україні, єдиним прибутковим підрозділом є іноземні офшорні компанії, тоді як самі підприємства в України декларують нібито постійні збитки.
dollar.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Державна податкова служба України (ДПСУ) та Американська торгівельна палата в Україні (АТПУ) утворили дві спільні робочі групи. Фахівці податкового відомства та бізнес-експерти разом працюватимуть над питаннями трансфертного ціноутворення, аби припинити практику мінімізації податків за допомогою офшорів, та питаннями перенесення збитків підприємств.

«Нас непокоїть ситуація, коли єдиний прибутковий підрозділ – це іноземна офшорна компанія, а великі промислові корпорації, які працюють в Україні, перманентно декларують збитки. Прибуток має формуватися і оподатковуватися в країні, де розташовані виробничі потужності та здійснюються господарчі операції», - зауважив Голова ДПСУ Олександр Клименко.

Крім того, експерти американської торгівельної палати погодилися надати свої пропозиції і бачення щодо випадків системної збитковості підприємств.

Також нещодавно фахівці податкової служби почали розробляти стандарти звітної документації у сфері трансфертного ціноутворення. Національні стандарти у цій сфері базуватимуться на рекомендаціях Ради ЄС (EUTPD).

Нагадаємо, що нещодавно Американська торгова палата написала відкритий лист премєру Азарову, в якому попросила захисту від тиску податкових органів.

Читайте також:

Азаров решил снимать по 15% со всех перечислений в офшоры

Бізнес назвав податки і корупцію найбільшими проблемами

Інвестиційна привабливість України впала до найнижчого рівня

Янукович: Україна найкраще місце для інвестицій у сучасному світі

Американский бизнес в Украине просит у Азарова защиты от давления налоговых органов

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...