Топ Новини

Податкова пишається, що оштрафувала ЗМІ всього на 2,6 млн грн

30 серпня 2011 в 15:08
У план-графік перевірок за I-III квартали поточного року, серед інших суб'єктів господарювання, потрапило 27 засобів масової інформації (торік - 52). Про це повідомив заступник голови Державної податкової служби (ДПС) України Олександр Клименко.
nalog_nalogovaya_milicia-znua-.jpg
ZN.UA

За словами А. Клименко, під час перевірок у 2011 році редакціям ЗМІ донараховано 2,6 млн грн податків і зборів. Тоді як у минулому році ця цифра становила 3,9 млн грн.

Водночас у судах знаходиться 5 позовів, що заперечують вердикти податківців, - на суму 496,6 тис. грн.

Заступник голови ДПС підкреслив, що перевірки не є спробою тиску на медіа або впливу на редакційну політику.

«Мас-медіа – впливовий і неупереджений інструмент формування громадської думки, і я вдячний їм, в тому числі, і за конструктивну співпрацю з нашою службою. Проте, як і всі інші суб’єкти господарювання, ЗМІ мають платити податки. Ми також не проявляємо жодної упередженості – до плану перевірок нарівні з іншими підприємствами потрапляють тільки ті редакції, що, на думку наших аналітиків, мають ризики щодо ухилення від оподаткування», - зазначив А. Клименко.

Він також повідомив, що інформація про графік перевірок ЗМІ є відкритою, і оприлюднюється на офіційному веб-сайті Державної податкової служби.

«Тобто кожен має можливість підготуватися, навести лад у своїх справах і звітності і нічого не боятися», - підсумував А. Клименко.

Нагадаємо, що за результатами перевірок, проведених податковою службою в 2011 році, платникам донараховано 5,44 млрд грн податків і зборів. При цьому, запевняють у ДПСУ, малий і середній бізнес, як і обіцялося, не чіпали, хоча і продовжують слідкували за ним.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...