Податкова перевиконала план нарахувань до зведеного бюджету на 9,8%

5 листопада 2012 в 08:09
ДПСУ відзвітувала про чергове перевиконання плану збору податків до бюджету, цього разу - за десять місяців з початку року.
dengi_dps_gns nalogi .jpg
ZN.UA

Державна податкова служба України (ДПСУ) за 10 міс. 2012 року  перерахувала до зведеного бюджету на 21 млрд грн (9,8%) більше, ніж за аналогічний період минулого року - 234,5 млрд грн, повідомила прес-служба ДПСУ.

Державна казна отримала 164,1 млрд грн, місцеві бюджети - 70,4 млрд грн надходження до державного бюджету зросли на 10,4 млрд грн, місцеві отримали додатково 10,5 млрд грн.

Бюджетний розпис Міністерства фінансів України щодо збору платежів до загального фонду державного бюджету виконаний на 100,3% і становить 156,2 млрд грн. Додатково отримано 510,8 млн грн.

У повному обсязі виконано завдання з податку на прибуток, рентної плати за природний газ, що видобувається в Україні, і транзитного транспортування трубопроводами, частини чистого прибутку (доходу) державних підприємств, що вилучається до бюджету, збору за спеціальне використання лісових ресурсів та води, платежів за користування надрами тощо.

Читайте також:

Україну чекає тотальне підвищення податків заради соцініціатив Януковича

Митниця справно виконує наказ Януковича збільшити надходження до бюджету

Підприємці протестують проти підвищення митних зборів: доводиться працювати в збиток або закриватися

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...