Топ Новини

Податкова міліція відмовилася розслідувати діяльність МММ-2011 в Україні

31 травня 2012 в 14:29
У податковій міліції переклали розслідування діяльності МММ-2011 в Україні на міліцію. У МВС теж сумніваються, що зможуть притягнути Мавроді до кримінальної відповідальності.

Діяльність учасників МММ-2011 в Україні є шахрайством і перебуває у введенні Міністерства внутрішніх справ. Про це повідомляє «Укрінформ» з посиланням на представника податкової міліції України.

«Податкова міліція не буде порушувати кримінальну справу проти МММ-2011, оскільки діяльність учасників МММ-2011 кваліфікується, як шахрайство. А шахрайством повинна займатися міліція, і лише за наявності заяв від потерпілих», - сказав джерело.

Нагадаємо, що 30 травня українські ЗМІ повідомили, що у всіх філіях фінансової піраміди МММ-2011 повністю припинені виплати вкладів.

У відповідь засновник МММ-2011 Сергій Мавроді 31 травня оголосив про створення нової фінансової піраміди, яка буде називатися МММ-2012. Нова піраміда потрібна зокрема для того, щоб допомогти старій, МММ-2011.

Читайте: Українській міліції не вдасться притягнути Сергія Мавроді до відповідальності за шахрайство

Українська міліція визнала, що притягнути Мавроді до відповідальності буде досить складно, оскільки засновник піраміди попереджав людей про те, що вони можуть втратити свої гроші.

Читайте також:

Мавроді оголосив про створення нової фінансової піраміди МММ-2012


Українській міліції не вдасться притягнути Сергія Мавроді до відповідальності за шахрайство

Фінансова піраміда «МММ-2011» розвалилася

За участь в »МММ» пропонують ввести кримінальну відповідальність

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...