Податківці вважають себе найменш корумпованою структурою - опитування

19 квітня 2012 в 13:25
Податківці зізналися соціологам, що насправді вважають своє відомство найменш корумпованим - таких співробітників виявилося 59%. При цьому 75% податківців дуже високо оцінили ефективність роботи служби внутрішньої безпеки щодо запобігання корупції у фіскальних органах.
rabota_nalog_depozitariy_2vv_45_650-430_znua.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Значна частина співробітників Державної податкової служби України (ДПСУ), а саме 59%, вважають своє відомство найменш корумпованою державною структурою у країні.

Як повідомив голова відомства Олександр Клименко під час зустрічі з представниками Світового банку (СБ), такі результати анонімного опитування співробітників ДПСУ, проведеного соціологічною компанією «Research&Branding Corp».

Разом з тим нагадаємо, що навіть українські топ-чиновники і найбільші бізнесмени вважають інакше: на їхню думку, саме податківці є "грабіжниками і рекетирами", які більше за всіх "пресингують" бізнес усіх калібрів.

Тігіпко визнає проблеми з пресингом бізнесу податкової

Так, у податковій розповіли, що за допомогою цього дослідження хотіли зрозуміти основні проблеми співробітників і настрої у колективах місцевих інспекцій. Під час дослідження методом анонімного анкетування було опитано тисячі співробітників ДПСУ у всіх регіонах України.

Зокрема опитування показало, що «більше половини податківців задоволені своєю роботою і мікрокліматом у колективі». А 75% заявили, що «начальство цінує їх як фахівців і ставиться з повагою».

Бродський: Колесніков хоче звільнити 90% податківців

Визначаючи рейтинг труднощів, співробітники ДПСУ заявили, що «побоюються втратити робоче місце у зв'язку з реорганізацією відомства», у зв'язку з чим «25% негативно ставляться до організаційних змін».

З'ясувалося, 43,3% податківців вважають, що матеріально-технічне оснащення відомства знаходиться на неналежному рівні.

Також в ході опитування з'ясувалося, що 74,8% податківців дуже високо оцінили ефективність роботи служби внутрішньої безпеки щодо запобігання корупції у фіскальних органах органах.

Читайте також:

Фірташ назвав податківців грабіжниками і рекетирами

Інтерв'ю ZN.UA з главою податкової Клименком: «Моє слово ... у граніті відливається»


Податкова обіцяє перетворитися з фіскального відомства на «добру фею» для бізнесу

ДПСУ лише на третину виконала план зі скороченню апарату

Клименко про главу НБУ і сина Януковича: Вони відчувають біль держави

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...