Топ Новини

Податківці розроблять смарт-картку платника податків

10 жовтня 2011 в 14:42
Це своєрідна ідентифікаційна персональна картка фізичної або юридичної особи, яка надаватиме доступ до персонального Електронного кабінету платника податків.

Про це повідомив Голова ДПС України Віталій Захарченко. Також він додав, що саме в електронному кабінеті платник матиме можливість отримувати повну інформацію про стан сплати податків.

Смарт-картка  надасть змогу  своєчасно та зручно, використовуючи електронний цифровий підпис, заповнити  та подати податкову звітність, внести  зміни  до  неї та забезпечити актуальність  даних  про об’єкт  оподаткування.

„Серед головних переваг смарт-картки – можливість здійснення платниками платежів зі свого поточного рахунку через систему Інтернет або систему типу клієнт-банк. У той же час персональна картка не потребує надання додаткових паперових копій під час пред’явлення податкового номеру, як це відбувається сьогодні”, - додав В.Захарченко.

Також на сьогодні в ДПС України впроваджується проект, який виконується з використанням технології НБУ із застосування смарт-карток для побудови автоматизованої системи контролю застосування  реєстраторів  розрахункових  операцій засобом  електронної стрічки. Така система спростить для підприємців зберігання звітних документів, пов’язаних з використанням РРО.
 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...