Топ Новини

Податківці розкрили у Харкові «конверт» з оборотом понад 1 млрд гривень

13 грудня 2011 в 11:03
Головними замовниками незаконних коштів виявились ряд потужних підприємств енергетичної галузі, керівники яких таким чином мінімізували свої податкові зобов’язання перед бюджетом у багатомільйонному еквіваленті.
dengi_50grivni_pachki_33333_650-430-znua.JPG
Андрій Товстиженко, DT.UA

Як повідомили у прес-службі ДПС України, 42-річний організатор нелегальної фінансової структури разом з кількома спільниками створили шість фіктивних та транзитних фірм, рахунки яких використовувались для акумуляції та переведення в готівку коштів, що надходили від замовників. До незаконної діяльності також було залучено близько десятка осіб, які забезпечували роботу «конверту».

Відпрацьовуючи діяльність незаконного угрупування, працівники податкової міліції затримали одного зі співучасників безпосередньо під час транспортування «проконвертованих» грошей.

В ході подальших оперативно-розшукових заходів було проведено обшуки в офісах незаконної структури, транспортних засобах та місцях проживання членів угрупування. Вилучено грошові кошти, печатки, фінансові та статутні документи фіктивних фірм а також тіньову документацію на комп’ютерних та паперових носіях, що недвозначно свідчить про незаконну діяльність.

За результатами попередньої перевірки, за час існування «конвертаційного центру» його очільниками через рахунки підконтрольних «фіктивних» підприємств було переведено у готівку понад  1  млрд грн. Головними замовниками незаконних коштів виявились ряд потужних підприємств енергетичної галузі, керівники яких таким чином мінімізували свої податкові зобов’язання перед бюджетом у багатомільйонному еквіваленті.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...