Топ Новини

Платіжний баланс пішов у мінус на ,1 млрд

8 листопада 2012 в 08:36
У Нацбанку зазначають, що дефіцит був профінансований за рахунок резервних активів, які на кінець вересня становили $29,3 млрд.
moneti_08-3.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

У вересні 2012 року дефіцит зведеного платіжного балансу склав ,1 млрд. в порівнянні з профіцитом у 5 млн. на місяць раніше. Такі дані оприлюднив Національний банк України (НБУ) в аналітичному огляді "Оцінка стану платіжного балансу України".

У Нацбанку зазначають, що дефіцит був профінансований за рахунок резервних активів, які на кінець вересня становили ,3 млрд.

За даними регулятора, дефіцит поточного рахунку у вересні 2012 року скоротився до ,3 млрд. (у серпні - ,4 млрд.). У НБУ це пояснюють скороченням імпорту товарів до ,3 млрд. (,8 млрд.у серпні). У той же час скоротилися надходження від експорту послуг, в основному через сезонні чинники, сказано в повідомленні.

- Азаров розповів економістам, що буде в Україні після «стабільності»

У вересні експорт товарів склав ,9 млрд., що на 3.3% менше у порівнянні з вереснем 2011 року. Головним чинником скорочення обсягів експорту був слабкий зовнішній попит на сировинні товари, - відзначають у НБУ.

Профіцит капітального та фінансового рахунків у вересні склав 7 млн. Його формування було обумовлено значними обсягами надходжень інвестиційного та боргового капіталу. У той же час істотно посилився попит на іноземну готівкову валюту, відзначили в Нацбанку.

Нагадаємо, профіцит зведеного платіжного балансу України в серпні 2012 року склав 5 млн. У порівнянні із станом платіжного балансу в серпні ($ 215 млн.), профіцит тоді зріс майже в 3 рази. При цьому у порівнянні з ситуацією в липні 2012 року., Профіцит балансу скоротився на 23,9%.

Читайте також:

Азаров назвав ознаки кризи, що насувається на Україну

Україна втратила ще ,5 млрд валютних резервів

Дефляція в Україні з початку року склала 0,3%. Найбільше подешевшали овочі

 

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...