Топ Новини

«Північний потік» та інші проекти знизять ціну газу на 60%

9 листопада 2011 в 08:44
Згідно з результатами дослідження міжнародної консалтингової компанії A.T.Kearney, після запуску «Північного потоку» в Європі може з'явитися надлишок природного газу.
gas_gaz_gts_4.jpg
naftogaz.com

Введений в дію 8 листопада газопровід та інші реалізовані у даний час газотранспортні проекти призведуть до того, що Європа буде імпортувати більше газу, ніж їй необхідно, заявив експерт компанії Курт Освальд (Kurt Oswald), подаючи результати дослідження 8 листопада у Берліні. «Тому необхідно критично перевірити заплановані інвестиції», - підкреслив він.

У найближчі роки європейських споживачів очікує різке зростання цін на газ. До 2014 року вони піднімуться на 30-40%, що пов'язано зі зростанням попиту на газ в Європі після серії аварій на японській АЕС «Фукусіма». Однак із 2015 року надлишок імпортованого газу на європейському ринку призведе до падіння цін на цей вид палива. За прогнозом A.T.Kearney, ціни на газ можуть впасти на 60%.

Виробникам природного газу у зв'язку з цим необхідно послабити прив'язку цін на газ до цін на нафту, а також шукати додаткові канали збуту, відзначають автори дослідження.

Компанія A.T.Kearney досліджувала варіанти розвитку європейського та світового ринку природного газу у довгостроковій перспективі і світовий попит на природний газ, у тому числі штучно зріджений.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...