Після входження до ДПЗКУ Новоукраїнський комбінат зменшив показники виробництва у 4 рази

13 жовтня 2011 в 10:47
Новоукраїнський комбінат хлібопродуктів Кіровоградської області (донедавна — державне підприємство, а тепер — філія Державної продовольчо-зернової корпорації) до реорганізації, за сім місяців 2010 року, виробив 7300 тонн бакалійних товарів, а за аналогічний період нинішнього — лише 1857. Торік до бюджету перерахували 3,5 млн грн, а нинішнього — ледь 0,5 млн грн.
97469212.jpg
Getty Images/Fotobank

Директор ТОВ «Хліб Інвестбуд», яке є торговельним підрозділом Державної продовольчо-зернової корпорації (ДПЗКУ), делегував на Новоукраїнський комбінат хлібопродуктів команду у складі «керівника проекту, куратора проекту, технолога з виробництва та охорони праці, заступника головного бухгалтера ТОВ «Хліб Інвестбуд», кількох працівників служби безпеки компанії».

Приїжджі вручають директору Новоукраїнського комбінату листа з такою вимогою «забезпечити максимальне сприяння у роботі представників нашої компанії шляхом надання відповідної інформації, організації доступу до виробничого та управлінського процесу, закріплення відповідальних працівників служб і відділів підприємства для інформаційного обміну та практичної взаємодії». Причому документ не містить ні дати, ні вхідного і вихідного номерів.

Після цього візиту директор Новоукраїнського комбінату хлібопродуктів написав заяву «за власним бажанням».

З часу реорганізації комбінату у філію Державної продовольчо-зернової корпорації України у зв’язку зі скороченням кількості працюючих, зупинкою виробництва підприємство перетворилося на осередок соціальної напруги. Комбінат забезпечував роботою майже 500 сільських жителів, а ліквідація-реорганізація позбавила роботи більше ніж 300 осіб. Втрачав і районний бюджет, який на 40% наповнював саме комбінат хлібопродуктів, розривалися налагоджені виробничі зв’язки.

Облдержадміністрація просила не реорганізовувати взірцеве підприємство у філію ДПЗКУ, а на основі Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» та однойменної постанови Кабміну передати Новоукраїнський комбінат хлібопродуктів із державної у комунальну власність. Але Київ до них не дослухався.

Детальніше читайте у свіжому випуску «Дзеркала тижня. Україна» у статті Володимира Чопенка «Інвестиційні залицяння».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...