Після приватизації «Київенерго» Ахметов зможе диктувати умови життя понад 70% киян

13 грудня 2011 в 07:41
Продаж 25% акцій «Київенерго» Донецькій паливно-енергетичній компанії (ДТЕК), власником якої є мільярдер Рінат Ахметов, дає можливість приватному капіталу втручатися у життєдіяльність міста, монопольно диктувати умови енергопостачання понад 70% споживачів енергії і тепла у Києві.
web_kievenergo_111.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Продаж 25% акцій «Київенерго» ДТЕК, власником якої є мільярдер Рінат Ахметов, дає можливість приватному капіталу втручатися у життєдіяльність міста, монопольно диктувати умови енергопостачання понад 70% споживачів енергії і тепла у Києві.

Про це заявив Анатолій Гриценко, лідер партії «Громадянська позиція», коментуючи факт продажу Фондом держмайна держпакету з дозволу КМДА.

«Команда нинішнього голови КМДА Олександра Попова продовжує ганебну практику тіньової приватизації часів Леоніда Черновецького, який примудрився продати такі життєво важливі для міста підприємства, як «Київгаз», «Київхліб», «Київміськбуд» і «Київводоканал», - заявив А.Гриценко.

Лідер «Громадянської позиції» наголосив, що О.Попов регулярно звітує киянам про нібито успіхи у боротьбі за незаконно продані об'єкти комунальної власності, але при цьому сам продовжує продавати стратегічно важливі столичні активи бізнесменам від Партії регіонів.

«Це ставить енергопостачання усього міста під загрозу, адже життя мільйонів мешканців столиці тепер залежить від однієї людини», - попереджає А.Гриценко.

Лідер «Громадянської позиції» вважає, що міська влада без згоди територіальної громади Києва не мала права продавати акції компанії, керуючись не економічною, а насамперед політичною доцільністю.

«Проте міська влада проігнорувала думку громадськості - передала акції стратегічного для Києва підприємства, що забезпечує 70% населення теплом і гарячою водою, фактично одній людині. Замість конкуренції, дальша монополізація? Це неприпустимо», - переконаний А.Гриценко.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...