Топ Новини

Пільговикам будуть надавати адресну допомогу для проїзду в автотранспорті

4 серпня 2011 в 13:49
Кабмін схвалив концепцію державної програми розвитку автотранспорту до 2015 року - перевізники не залежатимуть від державних субвенцій за безкоштовне перевезення пільговиків, що діє нині, оскільки Концепцією передбачено адресну виплату коштів громадянам, які користуються правом на пільговий проїзд.
avtobus_LAZ.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Як повідомляє прес-служба уряду з посиланням на слова віце-прем’єр-міністра України – міністра інфраструктури Бориса Колеснікова, дотримання концепції та чітке виконання програми дозволить оновити рухомий склад автотранспорту загального користування на пасажирському транспорті не менш ніж на 35%, а на вантажному автотранспорті – до 30%.

Для перевізників будуть створені рівні умови сплати податків незалежно від форми власності, кількості автомобілів, найманих працівників тощо. Крім того, перевізники не залежатимуть від державних субвенцій за безкоштовне перевезення пільговиків, що діє нині, оскільки Концепцією передбачено адресну виплату коштів громадянам, які користуються правом на пільговий проїзд.

Концепція передбачає виконання окремих заходів, що дозволять знизити аварійність на автомобільному транспорті загального користування до 30%. Такого показника планується досягти за рахунок зменшення кількості нелегальних перевізників, впровадження нових технологій, серед яких - інтелектуальні транспортні системи, безготівкові розрахунки за перевезення пасажирів, а також забезпечення обладнання транспортних засобів тахографами та іншими засобами диспетчерського контролю за режимом руху та графіком роботи й відпочинку водіїв.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...