Топ Новини

Підприємці розповіли податковій про наболіле

22 вересня 2011 в 09:13
Підприємці хочуть від податкової швидкісного Інтернету, інформації про контрагентів та спрощеної звітності.
dpa_nalogovaya_gns_650-430_znua.jpg
Андрій Товстиженко, DT.UA

За словами заступника голови ДПС Олександра Клименко, підприємці запропонували «розвантажити» центральний сервер ДПС шляхом запровадження регіональних серверів для прийняття звітності через Інтернет. (діюча система веб-звітування не завжди витримує пікове навантаження в останній день подачі документів).

Крім того, платники хочуть від податкової окремого електронного сервісу, за допомогою якого можна було б отримувати розширену інформацію про своїх контрагентів (зараз таку можливість мають тільки великі платники, залучені до експериментальної програми «горизонтального моніторингу»).

Підприємці вимагають також остаточного законодавчого врегулювання спрощеної системи оподаткування та інших питань, пов’язаних з роботою малого бізнесу. В тому числі платники просять знов дозволити юридичними особам відносити на власні витрати товари та послуги, придбані у приватних підприємців.

Разом з тим, повідомляють у податковій, підприємці відзначили і «позитивні моменти» у роботі служби, а саме мораторій на проведення перевірок суб’єктів малого бізнесу.

«Слушні і цікаві пропозиції, які надійшли від підприємців, допоможуть нам врегулювати проблемні моменти та дійти консенсусу в спірних питаннях», - зазначив О.Клименко.

«Всі отримані пропозиції та зауваження будуть опрацьовані та використані відомчими комісіями та робочими групами, що опікуються питаннями вдосконалення законодавства та реорганізації Державної податкової служби», – запевнив заступник голови ДПСУ.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...