Підприємці очікують зниження гривні до долара

14 січня 2011 в 16:46
Керівники українських підприємств очікують зниження інфляції та зростання курс долара. Про це йдеться в повідомленні Національного банку за підсумками щоквартального опитування керівників підприємств про оцінку ними поточної та майбутньої ділової активності, інфляційних та курсових очікувань, змін економічної ситуації в Україні проведено у листопаді 2010 року.

 

«Результати опитування засвідчили зниження інфляційних очікувань, водночас, очікування підприємств щодо знецінення гривні до долару США та євро посилились», - йдеться п повідомлені.

«Другий квартал поспіль респонденти очікують уповільнення зростання обсягів виробництва товарів та послуг в Україні у наступні 12 місяців, що підтверджується зниженням балансу очікувань (різниця між відсотком позитивних та негативних оцінок) на 3,7 п.п. до 13,8%. Серед основних дестабілізуючих факторів виробництва та цінового розвитку значно збільшилась оцінка податкового тиску», - наголошується в повідомленні НБУ.

«Інфляційні очікування  знизились та склали на наступні 12 місяців в середньому 14,1% проти 14,5% у попередньому кварталі. Основним фактором впливу на споживчі ціни названо збільшення витрат на виробництво. Водночас стрімко зросла оцінка впливу фактору «податкові зміни», яка майже досягла рівня оцінки впливу витрат на виробництво. При цьому вплив коливань обмінного курсу гривні та дій НБУ на інфляційні процеси знижувався», - стверджують у Нацбанку.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...