Підготовка до Євро-2012: У Києві вкрали півмільйона на пластикових сидіннях, у Львові - 15 мільйонів

27 травня 2011 в 12:36
Прокуратура проводить перевірки законності використання бюджетних коштів, виділених для підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

Про їх результати повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Так, прокуратурою Печерського району Києва порушено кримінальну справу за ознаками складу злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 і ч. 2 ст. 366 КК України стосовно директора державного підприємства, через дії якого на демонтаж пластикових сидінь стадіону ДП НСК «Олімпійський» зайво витрачено майже 250 тис. грн.

Прокуратурою Львівської області пред'явлено позов до господарського суду області про визнання недійсним договору, на виконання якого з держбюджету України іноземної компанії сплачено 15,1 млн грн, хоча фактична вартість виконаних робіт, за висновком контрольно-ревізійного управління в області, становить 180 тис. грн.

Прокуратурою Дніпропетровської області перевіряється законність проведення ДП «Дніпропетровський облавтодор» 11 тендерів на закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, отримані від служби автомобільних доріг області в розмірі 704,8 тис. грн.

Також прокуратурою столиці проводяться перевірки з питань законності використання бюджетних коштів, виділених на підготовку до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 з футболу при закупівлі товарів, робіт і послуг комунальними підприємствами «Київський метрополітен» і «Міжнародний аеропорт «Київ».

За дорученням прокуратури Львівської області здійснюються ревізії з використання 210 млн грн. бюджетних коштів, виділених у 2011 році державному підприємству "Дирекція з будівництва об'єктів до Євро-2012 у Львові".

Триває низка інших перевірок.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...