Топ Новини

Перші результати україно-катарського бізнес-форуму

29 листопада 2012 в 09:36
У рамках україно-катарського бізнес-форуму відбулася зустріч Олександра Ярославського (президента групи DCH і ФК «Металіст») і Шейха Джассіма бін Хамад Аль Тані (члена королівської сім'ї, одного з найбільш впливових підприємців Катару), на якій бізнесмени обговорили можливі напрямки ділового співробітництва.

Під час візиту президента України Віктора Януковича в державу Катар були зроблені перші кроки на шляху реалізації спільних проектів бізнесменами двох країн.

Так, у рамках україно-катарського бізнес-форуму відбулася зустріч Олександра Ярославського (президента групи DCH і ФК «Металіст») і Шейха Джассіма бін Хамад Аль Тані (члена королівської сім'ї, одного з найбільш впливових підприємців Катару), на якій бізнесмени обговорили можливі напрямки ділового співробітництва.

Серед найбільш перспективних у цьому стосунку галузей економіки були названі проектування та будівництво інфраструктурних об'єктів (в т.ч. спортивних), девелопмент, сільське господарство, футбольна індустрія.

Зокрема, Олександр Ярославський заявив про плани вже найближчим часом створити в Катарі дочірню компанію групи DCH для реалізації спільних з катарською стороною проектів. «У мене достатньо вільних коштів, і я готовий інвестувати», - сказав він журналістам.

Як відомо, Шейх Джассім бін Хамад Аль Тані, син чинного прем'єр-міністра країни, очолює Ісламський інвестиційний банк Катару (входить у ТОР-5 найбільших ісламських банків світу), Ісламську страхову компанію Аl Damaan, інвестиційний банк QIB-UK, керує низкою інших фінансових інститутів.

Олександр Ярославський входить у ТОР-10 рейтингу Forbes-Україна. У 2007-2012 рр.. інвестував 0 млн у підготовку Харкова до Євро-2012. Група DCH, що належить Ярославському, об'єднує активи різної галузевої приналежності, включаючи такі дивізіони, як фінанси, будівництво і девелопмент, транспорт, індустрія спорту.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...